Введення

Відчуття дощу, як бренд з 1997 року, знаходиться в Угорщині. Власної розробки парасольки, дощовики, парасолі, намети і павільйон намети. В даний час компанія національно відома для своїх дилерів і клієнтів.
Продукти можна знайти в багатьох країнах Європейського Союза.

Ми виробляємо і моделей, що випускаються, кожен рік нові кольори, блискучі fazonokban, слідуючи сучасним тенденціям і потребам клієнтів.

Продукти в широкому діапазоні кольорів, форм і розмірів доступного діапазону. Люди різного віку і навичок, необхідних для продаємо продукцію. Наша компанія планує не тільки для дорослих, але й самих маленьких дітей можуть думати, їх розмір також зробили свої плащі й парасольки.

Хто не був у стані раптово почався дощ. У цьому випадку, дуже гарне почуття, коли сумці або в машині парасольку або дощовик, і ви не промокнути.

Влітку, гарячі промені сонця парасольками і намети забезпечують надійний захист.

Події і виходи шатер рекомендуємо зручний, швидкий монтаж і раз-рішення. Додаткові відомості див в тут шатер.

Наша продукція включає в себе високу жилети видимості, також в даний час важливу роль в транспорті, будь то biciklizésről, вечірньої прогулянки, і правила gépkocsinban також зобов'язані зберігати частину його.

Для тих, хто любить трохи більше, спеціальні парасольки, вони можуть знайти кращий варіант для них, між декоративним парасолькою.

Наша продукція має широкий діапазон зору в Будапешті на вулиці Monori 1-3. номер, з професійними навичками 100м2 виставковий зал і вид наших серверах знаходяться у вашому розпорядженні.

Ми раді вітати Вас, будь ласка, відвідайте нас!
Ви можете купити якісні продукти дощ почуття!

Tel.: +36 30 288-7288 e-mail: info@feelingrain.com
A weblapot készítette: www.cool-soft.hu